1. Finnlines

  Finnlines to wiodący operator żeglugowy serwisów ro-ro i pasażerskich na morzu bałtyckim oraz morzu północnym. Armator notowany na giełdzie NASDAQ Omx Helsinki, jest częścią Grimaldi Group z Włoch, jednego z największych na świecie operatorów statków ro-ro oraz największy operator autostrad morskich w Europie zarówno dla pasażerów jak i przewozów frachtowych.

  Finnlines oferuje na trasach Travemünde-Helsinki, Travemünde-Malmö, Helsinki-Rostock, Lübeck-St.Petersburg jak też Kapellskär-Naantali przeprawy towarowe i pasażerskie.

   

  Serwis promowy Travemünde-Helsinki

  Finnlines prowadzi bezpośrednie połączenie promowe sześć razy w tygodniu w każdą stronę wypływają statki Ro-Pax klasy STAR. Podroż z Travemünde do Helsinek trwa 27 godzin. Na trasach pomiedzy Finlandią a Niemcami zatrudnione są najnowsze i największe statki klasy STAR.Każda jednostka może zabrać 550 pasażerów wraz z samochodamii bagażem. Na pokładzie znajduje się ogromna restauracja bufetowa, dwa bary, pokoje zabaw dla dzieci, sklep, sauna i lounge. Kabiny mają od 10 do 32 m2. Latem dla chętnych oferujemy podróżowanie w fotelach lotniczych. Dodatkowo jest możliwość podróżowania wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami w specjalnych kabinach. Statki są w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

  Finnlines

   

   

   

  Kontakt:
  Finnlines Polska, Dział Pasażerski
  ul. Czechosłowacka 5
  81-336 Gdynia
  Telefon: + 48 58 627 4167, 58 627 4177
  E-mail: passenger.pl@finnlines.com
  Rezerwacje online: www.finnlines.com

  Sprawdź ofertę Finnlines

  na trasach:

   

  Niemcy

  Finlandia

  Szwecja

  Wyspy Alandzkie

  Polska

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne