1. DRIFTER GROUP – PODRÓŻE Z CHARAKTEREM

  Drifter to typ podróżnika dążącego do pełnej integracji z kulturą odwiedzanego kraju. W trakcie naszych wypraw chcemy nie tylko zobaczyć piękno natury i zabytki, ale także poznać kulturę, ludzi i ich obyczaje. Ponieważ istotna dla nas jest odpowiedzialna turystyka, staramy się korzystać z usług miejscowych przewodników i biur podróży. Noclegi planujemy najczęściej w hotelikach i pensjonatach prowadzonych przez lokalnych mieszkańców. Angażujemy się osobiście w programy naszych wyjazdów i dążymy, żeby nasi klienci zebrali bagaż pięknych wspomnień połączonych z nabytymi, nowymi doświadczeniami w skrupulatnie sprawdzonych wcześniej (przez nas) niezwykłych i urokliwych miejscach. Ulubioną formą podróży Drifter Group jest tramping.

   

  W wyjazdach towarzyszą nam pasjonaci i znawcy proponowanych tematów. Wśród miejscowych przewodników wyszukujemy ludzi z pasja i wiedzą, ale potrafimy ich też ich zaskoczyć naszymi kompetencjami. Mamy kontakty w licznych zakątkach świata i dzięki zaprzyjaźnionym naukowcom trafiamy w zakamarki podziemne, podwodne i wysoko pod chmurami rzadko odwiedzane przez turystów. Organizujemy podróże kulinarne poznając smaki świata i śladami wątków lektur oraz miejsc ważnych, kultowych dla pisarzy.

   

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno dłuższe wyprawy do obu Ameryk, Afryki, Azji, jaki i kilkudniowe wycieczki po Europie. Zadbamy o to, aby nie nudzili się Państwo ani chwili. W trakcie wyjazdów do stolic Europejskich i Nowego Jorku, organizujemy wizyty w najznamienitszych muzeach i galeriach.

  Proponujemy także podróże szyte na miarę.

  Jeśli nie mają Państwo czasu na samodzielne zaplanowanie i przygotowanie wymarzonej podróży, zrobimy to my.. Wystarczy opowiedzieć nam o swoich marzeniach.

   

  Organizujemy również wyjazdowe warsztaty tematyczne w Polsce , współpracujemy z firmami szkoleniowymi, oferującymi programy dla liderów i trenerami zajęć jogi.

   

   

   

   

  Zapraszamy do podróżowania

  z charakterem

  inaczej

  bezkompromisowo

  egoistycznie

  dla siebie 😉

   

   

  Kontakt:

  Drifter Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
  ul. Miła 15A
  05-092 Dziekanów Leśny

  tel.:(22) 428 37 68
  tel.: 602 39 39 24
  tel.: 602 39 45 30
  tel.: 602 39 46 12
  tel.: 696 05 89 29

  e-mail: biuro@driftergroup.pl

  Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

  adres strony: www.driftergroup.pl

   

   

   

  PODRÓŻE TEMATYCZNE  

  ZOBACZ 

  PEŁNĄ OFERTĘ

   

   

   

   

  Zapraszamy na nasz Fanpage

  KLIKNIJ

   

   

   

  Drifter

  Group

  Club

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne