1. Dream Park Ochaby

  Wiadomo, że dzieci potrafią szybko się nudzić, ale w Dream Park Ochaby na pewno im to nie grozi. W jednym miejscu zebrano tak wiele ciekawych atrakcji, że pobyt tutaj zmienia się w niezapomnianą przygodę, także i dla dorosłych, którzy mogą się tu wiele nauczyć.

  Edukacja najmłodszych jest skuteczna przede wszystkim wtedy, gdy sprawia im przyjemność. W Dream Parku spacerując pomiędzy zielonymi alejkami można zdobyć wiedzę o dziejach naszej planety, życiu i przyczynach wyginięcia dinozaurów, czy stylach budownictwa. Są też specjalne zajęcia edukacyjne, które odbywają się w Sali multimedialnej i Namiocie Małego Odkrywcy przy użyciu wielu pomocy naukowych. Lekcje prowadzone są w formie interaktywnej, angażującej dzieci do nauki i zabawy.

  Do najciekawszych atrakcji Dream Parku zaliczyć można:

  Park miniatur – tutaj można podziwiać zabytki z całego świata, poznać niezwykłe budowle będące wizytówkami najsłynniejszych miast, takie jak choćby Wieża Eiffla czy Statua Wolności i dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat architektury.

  Park dinozaurów – dzięki modelom pradawnych gadów można lepiej zrozumieć ich świat, wreszcie zdać sobie sprawę, jak potężne były to stworzenia, a nawet usłyszeć ich głosy.

  Oceanarium Prehistoryczne 3D – to pierwszy tego typu projekt na świecie, zobaczyć można tu żyjące miliony lat temu pod wodą stwory, o których wiedza nadal nie jest zbyt mocno spopularyzowana. Niektóre są naprawdę przerażające, spacer po wydzielonej części „strefie zero” tylko dla dzieci od 12 roku życia.

  Oceanarium Ryb Tropikalnych – NOWOŚĆ 2013 – niezliczone gatunki tropikalnych ryb, mieniących się wszystkimi kolorami tęczy, to widok niecodzienny. Teraz już nie trzeba jechać na rafę koralową, aby je zobaczyć.

  Kino 6d – w tym kinie do widzów przemawia nie tylko obraz i dźwięk, ale także ruch, powiew powietrza, temperatura czy zapach. Zapewnia to niezwykle realistyczne wrażenia. Wyświetla się tu dwa filmy – Sonic dla najmłodszych i Asylum dla nieco starszych.

  Park linowy – linowy tor przeszkód przygotowany wśród zabytkowego starodrzewia dębowego na wysokości kilku metrów. Do przejścia są dwie trasy dla osób powyżej 140 cm i jedna dla mniejszych dzieci. Zabawa jest oczywiście w pełni bezpieczna.

  Labirynt w kukurydzy – tajemne przejścia i ukryte korytarze na polu kukurydzy o powierzchni 0,5 ha. Mali poszukiwacze mogą dojść po mapie do skarbu.

  Kule wodne – inaczej kule sferyczne lub zorbing, w środku nadmuchanej kuli można do woli bawić się na wodzie.

  Namiot Małego Odkrywcy – tu dzieci mogą zabawić się w paleontologa, okrywać skamieliny i nawet stworzyć własnego dinozaura. Zajęcia prowadzą wykwalifikowanie nauczyciele.

  Poza tym w Dream Parku działa też grill, restauracja, kawiarnia, sklepy, plac zabaw i amfiteatr.

  dream park ochaby

  Dream Park Ochaby
  ul. Hodowlana 2
  43-430 Ochaby Wielkie

  W marcu park nieczynny.
  Planowane otwarcie połowa kwietnia.

  Biuro Obsługi Klienta
  rezerwacja@dream-park.pl
  tel.: 33 851 05 55
  kom: 665 201 051
  kom: 665 201 065

  Marketing
  biuro@dream-park.pl
  tel.:33 851 05 55

  Zobacz jak wiele oferuje Dream Park Ochaby:

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne