1. Dębowiec-Ośrodek Rekreacyjno-Narciarski

  Zapraszamy do nowo otwartego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego na Dębowcu. Atrakcyjna lokalizacja, piękne widoki, panorama Beskidów, spełnienie oczekiwań mieszkańców oraz turystów odwiedzających stolicę Podbeskidzia – tak w skrócie można opisać przepiękny stok na Dębowcu.

  Jest to miejsce, które trzeba odwiedzić. Gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny, grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych. Wzdłuż kolei krzesełkowej biegnie doskonale przygotowana trasa zjazdowa, idealna dla miłośników snowboardu i narciarzy. Stok jako jedyny w Bielsku-Białej posiada pełny monitoring, własne ratraki oraz system naśnieżania na całej długości. Oświetlenie stoku pozwala miłośnikom białego szaleństwa cieszyć się możliwością zjeżdżania do późnych godzin wieczornych.
  Z myślą o najmłodszych początkujących narciarzach przygotowano specjalną osiemdziesięcioczterometrową trasę zapewniającą doskonałe warunki do zjazdów oraz ćwiczeń. W sprzyjających warunkach specjalnie dla pasjonatów ekstremalnych sportów zimowych uruchamiany jest snowpark z przeszkodami o różnym stopniu trudności.


  W okresie letnim na odwiedzających również czeka mnóstwo atrakcji – park linowy, wielofunkcyjne boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, ścieżka dydaktyczna oraz siłownia na świeżym powietrzu. Niedaleko od ośrodka znajduje się kolej gondolowa na Szyndzielnię, która przez turystów traktowana jest jako obowiązkowy punkt programu podczas atrakcyjnych wycieczek w masyw Beskidu Śląskiego.

  W sąsiedztwie ośrodka położony jest Hotel „Dębowiec”, który może stanowić doskonałą bazę noclegową zarówno dla narciarzy, w tym też dzieci uczestniczących w tzw. „białych szkołach”, jak i dla turystów przybywających do Bielska-Białej poza okresem zimowym. Hotel posiada własne centrum konferencyjne, zatem idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, sympozjów oraz wyjazdów integracyjnych.

  Więcej informacji: www.debowiec.beskidy.pl
   

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne