1. Centrum Turystyczne CADET

  Rodzinna firma zajmująca się organizowaniem aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W turystyce od 20 lat, a od 2006 roku specjalizacja w organizacji obozów i kolonii.

  Stale rozwijamy się, a dzięki zdobytemu doświadczeniu nasi młodzi klienci chętnie do nas wracają. Jesteśmy miłośnikami sportów wodnych i zimowych stąd tak wiele propozycji związanych jest z tymi dyscyplinami. Stawiamy na jakość naszych produktów, nie jesteśmy zwolennikami masowej sprzedaży.

   

  PATENT NA PRZYGODĘ:

   

  Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która zrzesza tylko sprawdzonych organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
  Centrum działa na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki Nr 06/2008 wydanego przez Marszałka Województwa Lubuskiego. Gwarancję ubezpieczeniową Centrum posiada w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

  Naszym głównym produktem letnie obozy i kolonie sportów wodnych zobacz program.
  Posiadamy całą bazę hotelową i sprzętową do prowadzenia tego typu zajęć. Zimą zapraszamy na obozy narciarskie i snowboardowe we wszystkich stopniach zaawansowania kończąc na zajęciach z jazdy sportowej na tyczkach. Dla rodzin z dziećmi mamy specjalne przedszkole narciarskie.

  Zobacz naszą pełną ofertę.

   

  Czeka na Was profesjonalna kadra i sprzęt do zajęć wysokiej jakości.
   

  Kontakt:

  Centrum Turystyczne Cadet
  ul. Gen. Maczka 3 lok 6,
  66-400 Gorzów Wlkp
  pon.-pt. 10:00-18:00
  tel. /fax. 95 738 09 28

  www.cadet.pl
  info@cadet.pl
  Znajdź nas na mapie
   

   

   

   

  Odwiedź Cadet na Facebooku !

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne