1. Biuro Podróży Greland Tour – Zawsze udany wypoczynek

  Biuro Podróży Greland Tour istnieje od 1990 roku. Biuro działa na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki nr Z-01/03, wydanego przez
  Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego wpisanego do Rejestru Organizatorów Turystyki Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, a także członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

   

  Jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek autokarowych krajowych i zagranicznych. Działamy na rynku turystycznym nie tylko jako organizator, ale także jako pośrednik i multiagent. Na zlecenie firm organizujemy tradycyjne wczasy wypoczynkowe oraz imprezy integracyjne, tematyczne, szkoleniowe w dowolnym miejscu na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzone kontakty, specjalnie wyselekcjonowane obiekty hotelowe gwarantują wyjątkowo korzystną relację ceny do jakości.

   

  Specjalizujemy się m. in. w organizacji wyjazdów narciarskich, obozów zimowych ze szkoleniem prowadzonym przez licencjonowaną kadrę instruktorów i animatorów. Jesteśmy przedstawicielem renomowanej stacji narciarskiej Bormio z wyjątkowym centrum termalnym oraz wielu obiektów z regionów takich jak Alta Valtellina, Dolomity czy Val di Sole, gdzie zapewniamy najniższe ceny.

  Wczasy we Włoszech – Rimini 2015

  AUTOKAREM ze SZCZECINA! – lub Dojazd Własny
  ZAPEWNIAMY OPIEKĘ REZYDENTA!
  CENY PROMOCYJNE DO 29 MAJA!
  Bogata oferta wycieczek fakultatywnych
  Więcej na naszych stronach!

  Z racji naszego położenia realizujemy z powodzeniem wiele imprez do Skandynawii i Niemiec oraz znanych parków rozrywki takich jak Heide Park, Hansa Park, Legoland, Tropical Island.

  Organizujemy również obozy młodzieżowe i kolonie zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wasze pociechy mogą aktywnie spędzić wakacje, a opiekę nad nimi sprawuje wykwalifikowana kadra. Są to wyjazdy połączone ze zwiedzaniem i rozwijaniem swoich zainteresowań, jak np. jazda konna, windsurfing, taniec, a także nauka języków obcych.

  Dzięki wieloletniej obecności na rynku włoskim uzyskaliśmy status autoryzowanego sprzedawcy biletów wstępu oraz gotowych pakietów z zakwaterowaniem i transferami na Światową Wystawę EXPO-2015 – aby zobaczyć oferty kliknij tutaj ->

  Światowa Wystawa EXPO jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć logistycznych w skali świata, dlatego też wprowadzono system przedsprzedaży biletów, aby zapewnić zwiedzającym możliwie największy komfort i bezpieczeństwo.

  Jako organizator turystyki niezależnie od zaproponowanych poniżej pakietów zapewniamy organizację wszelkich świadczeń dodatkowych np.:
  – rezerwacje biletów lotniczych
  – organizację transferów
  – rezerwacje grupowe z programem wg życzeń
  – przejazdy i transfery autokarowe dla grup zorganizowanych
  – spotkania z producentami żywności połączone z degustacją np.: oliwy, wina, serów i wędlin, słodyczy, warzyw i owoców
  – opiekę wyspecjalizowanej kadry pilotów i przewodników 

  Kontakt:

  Biuro Podróży Greland Tour
  ul. Teofila Firlika 19/119
  71-637 Szczecin

  tel./fax. 91 434-51-35
   

  e-mail: biuro@grelandtour.com.pl

  www.shop.greland.pl

  www.nanartywalpy.pl

   www.grelandtour.com.pl

   


   

   

   

   

   

   

  SNOW CAMP BORMIO

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne