1. Aquapark Suntago Wodny Świat

  Jeszcze w tym roku nastąpi otwarcie wyjątkowej atrakcji – największego w Polsce i w Europie parku wodnego – Park of Poland! Sprawdźcie, jakich atrakcji możecie się tam spodziewać i dlaczego warto tam być!

  Park of Poland – Aquapark Suntago – atrakcje

  Park of Poland to ogromna inwestycja, której realizacja pochłonęła sporo pieniędzy i czasu, jednak otwarcie pierwszego etapu, czyli Parku Wodnego Suntago z osiedlem domków bungalow ma mieć miejsce jeszcze w tym roku! Już teraz obiekt poszukuje pracowników i rozpoczął proces ich rekrutacji. Druga część projektu – czterogwiazdkowy hotel z aż 240 pokojami – planowana jest na ostatni kwartał roku 2020. Czego możemy się spodziewać?

  Suntago Wodny Świat podzielony zostanie na trzy strefy tematyczne: Jamango, Relax i Saunaria, lecz jak łatwo się domyśleć to właśnie strefa basenowa wzbudza największe zainteresowanie. W strefie basenowej będą czekały na nas aż… 32 zjeżdżalnie, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Najdłuższa i najbardziej wymagająca z nich będzie miała długość aż 320 metrów i jednocześnie stanie się najdłuższą tego typu zjeżdżalnią w całej Europie! Nie zabraknie również basenu o powierzchni 800 m2 z rwącą rzeką, basenu ze sztucznymi falami o powierzchni aż  845 m2, rzeki przygód o powierzchni 427 m2, oraz termalnego, zewnętrznego basenu z dostępem do baru o łącznej powierzchni powierzchni 215 m2. Nie zabraknie również atrakcji skierowanych do najmłodszych gości. Cóż – trzeba przyznać, że te liczby naprawdę robią ogromne wrażenie!

  Osobom, które cenią sobie komfort i wypoczynek z całą pewnością przypadną do gustu strefy relaxsaunaria. Wśród 400 prawdziwych palm sprowadzonych z Malezji, Kostaryki i Florydy zrelaksujemy się w ogrodzie o powierzchni 20 000 m2, oraz basenie termalnym o temperaturze 34 stopni i powierzchni 420 m2. Dodatkową atrakcją jest otwierany dach umożliwiający relaks wśród promieni słońca. Z kolei strefa saun to aż  2500 m2 i aż 12 atrakcji do wyboru, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających!

  Dowiedz się więcej o:
  –> Park of Poland – Aquapark Suntago  <–

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne