1. Akademia Morska w Gdyni

  Akademia Morska w Gdyni to największa państwowa uczelnia morska w Polsce i jedna z największych w Europie, kształcąca oficerów floty handlowej oraz kadry menedżerskie dla gospodarki morskiej i regionu nadmorskiego. Uczelnia prowadzi także kształcenie uzupełniające dla oficerów i specjalistów gospodarki morskiej. Ponadto umożliwia zdobywanie wiedzy na studiach zaocznych, podyplomowych oraz na kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych.

  Oferta kierunków i specjalności jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich, jak i lądowych.

  Studia na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa na specjalności Organizacja Usług  Turystyczno – Hotelarskich pozwolą odkryć otaczający Cię świat. Poznasz obce Ci dotąd kultury i zwyczaje. Będziesz uczestniczył w studenckich spotkaniach z podróżnikami, dniach hotelarza, wyjazdach szkoleniowych, targach turystycznych w Polsce i za granicą. Jednym słowem poznasz rynek usług turystyczno – hotelarskich  „od kuchni”.

  W ramach specjalności Organizacja Usług Turystyczno – Hotelarskich realizowane są przedmioty:
  ·    hotelarstwo,
  ·    agroturystyka,
  ·    turystyka morska,
  ·    marketing usług turystyczno – hotelarskich,
  ·    pilotaż imprez turystycznych.

  Będziesz przygotowany do pracy w branży turystycznej również w jednostkach administracji rządowej i samorządowej. Staniesz się specjalistą w zakresie organizacji i samodzielnego zarządzania przedsiębiorstwem turystyczno – hotelarskim.

  Więcej informacji znajdziesz na: http://nktih.wpit.am.gdynia.pl/

   

   

   

  Kontakt:
  Akademia Morska w Gdyni
  ul. Morska 81-87
  81-225 Gdynia
  tel. +48 58 621 70 41
  promocja@am.gdynia.pl
  www.am.gdynia.pl
  www.rekrutacja.am.gdynia.pl

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne