1. Agencja Promocji Miast i Regionów

  Są specjalistami z zakresu promocji, marketingu terytorialnego i zagadnień rozwoju lokalnego. W 2009 roku połączyli wiedzę, umiejętności oraz kompetencje, by jako Agencja Promocji Miast i Regionów oferować jednostkom samorządowym kompleksowe usługi doradcze oraz kreatywne w dziedzinie marketingu MIEJSC.

  Założycielami Agencji Promocji Miast i Regionów są: Artur Żyrkowski, Michał Popekoraz Marcin Gajownik. Skuteczna realizacja projektów z dziedziny marketingu terytorialnego i programowania rozwoju lokalnego wymaga podejścia interdyscyplinarnego, łączącego różnorodne dziedziny wiedzy i umiejętności.Dlatego na potrzeby poszczególnych przedsięwzięć tworzymy zespoły projektowe adekwatne do wymagań merytorycznych i zakresu projektu. Wokół naszej agencji skupiona jest grupa specjalistów reprezentująca szerokie spektrum specjalności, doświadczeń i kompetencji.
   
  Jak mówią: "Niewielkie budżety nie są przeszkodą – są wyzwaniem dla kreatywności." 

  Jest nam niezmiernie miło, iż wśród Patronów pierwszej edycji projektu TargiTurystyczneOnline.pl jest Agencja Promocji Miast i Regionów – zapraszamy do kontaktu:

  Agencja Promocji Miast i Regionów Sp. z o.o.
  ul. Gronostajowa 7
  30-387 Kraków
  biuro@apmir.org
  T: +48 12 444 12 11
  F: +48 12 444 12 72
  www.apmir.org

  Zobacz realizacje Agencji Promocji Miast i Regionów na kanale youtube – naprawdę warto!

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne