1. 6 powodów, dla których warto wypożyczyć samochód będąc w Norwegii

  Planujesz podróż do Norwegii? Odwiedzasz rodzinę, zwiedzasz lub załatwisz sprawy zawodowe. A może mieszkasz i pracujesz w Oslo? Powodów, dla których jesteś lub będziesz w Norwegii może być wiele, ale najkorzystniejszy sposób poruszania się po kraju jest jeden. Wypożycz samochód. Jeśli nie przekonuje Cię ta opcja, podpowiadamy, dlaczego warto.

  1. Ekonomia, klasa i niezawodność

  Jeśli zdecydujesz się wypożyczyć samochód w Norwegii, możesz być pewien, że będzie to pojazd niezawodny, dobrze się prezentujący i… charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa. Norwegowie cenię sobie takie właśnie rozwiązania, dlatego wybierając samochody, czy to prywatne, czy te, które wypożyczają, stawiają na jakość, estetykę i oszczędności. Np. na https://sunndalbilutleie.no/pl/ możesz wybrać spośród dziesiątek modeli samochodów osobowych i dostawczych m.in. marki Volkswagen. Parking wypożyczalni zajmują pojazdy doskonale sprawne i eleganckie, a przy tym gwarantujące minimum kosztów. Taka opcja z pewnością się opłaca.

  2. Oszczędzasz pieniądze i czas

  Wypożyczenie samochodu w Norwegii to oszczędności generowane nie tylko przez sprawne, ekonomiczne w eksploatacji pojazdy. To także brak konieczności ponoszenia wydatków związanych z podróżowaniem wieloma różnymi środkami transportu publicznego, czy też jeszcze droższymi w takim zestawieniu taksówkami (początek Taxi to 60 -130 NOK, 1 km wg normalnej taryfy to ok. 15 – 20 NOK). Samochód to z pewnością także oszczędność czasu – możesz dotrzeć bezpośrednio w dowolne miejsce, bez przesiadek, czy oczekiwania na tramwaj, autobus, czy metro.

  3. Wygody samochód, wygodne podróżowanie

  Do wygody podróżowania samochodem nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Komfort ten możesz swobodnie dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań, bowiem oferta wypożyczalni samochodów jest naprawdę szeroka. Mały, miejski samochód, coś dla całej rodziny, samochód dostawczy dla Twojej firmy lub bus, gdy podróżujesz w większym towarzystwie – z łatwością wybierz optymalne rozwiązanie.

  Poruszanie się po Norwegii wypożyczonym samochodem zapewni Ci pełną mobilność i umożliwi optymalizację czasu podróży. Jeśli chcesz np. zwiedzić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, opcja wypożyczonego samochodu będzie najlepsza.

  4. Swoboda, zwłaszcza jeśli nie znasz języka

  Jeśli poszukujesz opcji, która zakłada brak konieczności posługiwania się językiem norweskim lub nie czujesz się swobodnie w komunikowaniu się w jakimkolwiek języku obcym, wypożyczenie samochodu znacząco ograniczy Twój kontakt z lokalną mową. Samochodem łatwiej będzie Ci poruszać się po mieście, którego nie znasz – wszędzie doprowadzi Cię nawigacja. Tutaj odpada konieczność kupowania biletów komunikacji publicznej, czy pytania o drogę.

  5. Zwiedzisz więcej

  Norwegia, jak i samo Oslo oferują wiele interesujących miejsc wartych zobaczenia. Pałac Królewski i Ratusz, Viking Ship House, Munch Museum, Frogner Park, Vigeland Museum i Holmenkollbakken, a także Muzeum Robotników, Muzeum Narodowe i Twierdza Akershus to tylko część atrakcji Oslo i okolic miasta. Z pewnością chciałbyś zobaczyć więcej, także wybierając się w inne zakątki kraju. Samochód w takiej podróży będzie niezastąpiony. W krótszym czasie będziesz mógł dotrzeć do większej ilości miejsc i atrakcji turystycznych.

  6. Wiele możliwości – na rodzinną wycieczkę i gdy prowadzisz firmę

  Wynajem samochodu to dobra opcja nie tylko na zwiedzanie Norwegii, ale także jeśli planujesz tam remont, przeprowadzkę, czy prowadzenie firmy. Dostępność pojazdów dedykowanych różnym zadaniom, także w trudnym terenie, jest imponująca. Dodatkowym plusem są elastyczne warunki w zakresie czasu, na jaki możesz wypożyczyć samochód  – na jeden dzień, tydzień, miesiąc, pół roku lub dłużej. Wypożyczysz zatem samochód na weekendową wycieczkę, jak i na czas remontu, czy długoterminowo – dla swojej firmy.

Kategorie
Aktualnosci
Pogoda

Wakacje Atrakcje Turystyczne