1. Hotel nad morzem przyjazny dla rodzin z dziećmi

  Szukasz sprawdzonego miejsca na wczasy z dzieckiem nad morzem? Wybierz hotel przyjazny rodzinie i ciesz się urlopem! Jedno z takich miejsc znajdziesz we Władysławowie – tuż u nasady Półwyspu Helskiego położony jest Pensjonat Wojciech, w którym dzieciaki odnajdą bezpieczną przystań pełną zabawy niezależnie od pogody. Duża wewnętrzna sala zabaw dla dzieci nawana  "Port Dzieci" to m.in. 5 zjeżdżalni różnych rozmiarów, basen z kulkami, domki czy gry multimedialne, a to tylko część z atrakcji, które czekają na najważniejszych gości Pensjonatu położonego w cichej dzielnicy z widokiem na Zatokę.

  Dlaczego Władysławowo to dobry wybór na wypoczynek z dziećmi? To idealna baza do zwiedzania całego Pomorza- blisko do Trójmiasta, Hel w zasięgu wzroku, a i w samym Władysławowie nie brakuje atrakcji dla najmłodszych: Ocean Park z eksponatami ssaków wodnych w tym wieloryba w skali 1:1, park linowy, muzuem motyli, basen ze zjeżdżalnią, wesołe miasteczko czy w końcu największa piaskownica czyli plaża! Sprawdź: atrakcje dla dzieci Władysławowo

  Jednak dla udanego wypoczynku nie zapomniano o rodzicach – to dla nich w maju uruchomiono SPA z Całoroczną Słoneczną Plażą wraz z strefą saun, która zapewni ciepło i opaleniznę w każdą pogodę. Wakacje już za niecałe dwa miesiące – więc może czas najwyższy zaplanować letni rodzinny urlop nad morzem.

  Pensjonat Wojciech Władysławowo
  ul. Łąkowa 5
  84-120 Władysławowo
  tel. 58 674 20 67
  tel. 602 369 305 

  Hotel przyjazny rodzienie z dziećmi nad morzem

Kategorie
Aktualnosci